ADMİN İLETİŞİM

 cyber-wirus@hotmail.com


---İLETİŞİM ADRESİ   cyber-wirus@hotmail.com 
---AÇIKLAMA
---Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur...
---DİKKAT-CAUTION
---Sitemizin içerisinde yer alan ürün bilgileri sadece bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır.
---Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan 'yer sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre; site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler.
 ---Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, ürün listesi,Kalitesi ve sunulan hizmetler ve taahüt edilen hizmetlerin yerine getilmemesi bu sitenin sorumluluğunda değildir.
 ---Bilgi almak ve eğer işletme tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online hizmet almak için resmi web sayfalarını ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.
---Burada adları geçen ürünlerden ve alınan hizmetlerden iş bu web sayfası  sorumlu değildir, Ve halkımızı bilgilendirmek amaçlıdır.